Pracownia Flat Depth początkowo istniała jedynie w zaciszu domowym jej założycielki, Kasi. Z zawodu psycholożki, z zamiłowania malarki. Od zawsze miłośniczki sztuki nowoczesnej. Najchętniej tworzy formy abstrakcyjne, które można interpretować na wiele sposobów i każdy może odnaleźć w nich cos ważnego dla siebie. Jakiś czas temu pracownia zyskała nowego członka. Do Kasi dołączył Nikodem – maluje odkąd pamięta. Tworzy, reżyseruje, fotografuje. Również uwielbia formy abstrakcyjne. We Flat Depth mieszają się teraz dwa pierwiastki: kobiecy i męski. Mieszanka ta tworzy dopełnioną całość.

Wszystko zaczęło się od chęci dodania osobliwego charakteru domu właścicielki pracowni. Gdy nie udało się znaleźć na rynku niczego niepowtarzalnego i jednocześnie pasującego do nowoczesnego designu, dostrzegła lukę, którą można było zapełnić obrazami abstrakcyjnymi. Okazało się, że idealnie wpasowują się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Tworzą niepowtarzalny klimat domu z duszą. Po upiększeniu pomieszczeń swojego domu, a także większości rodziny i przyjaciół, obrazami zaczęli interesować się inni. Potrzeba dogoniła marzenia. Flat Depth rozpoczął działalność.

Flat Depth kieruje się minimalizmem i pięknem. Wierzymy, że estetyczne, dopełnione wnętrze pozwala lepiej zrelaksować się we własnym mieszkaniu. Słuchamy klienta, ważne są dla nas jego potrzeby i pragnienia. Dlatego też utworzyliśmy usługę malowania obrazów na zamówienie, które będą skrojone na miarę wnętrza oraz dopasowane do charakteru i upodobań naszego klienta. W konsumpcyjnym świecie, gdzie schematy często są powielane, my oferujemy niepowtarzalność i oryginalność w eleganckim i nowoczesnym wydaniu. Możesz mieć pewność, że każdy tworzony przez nas obraz jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Nie powstanie nigdy identyczny wzór. Dzięki udekorowaniu wnętrza Twojego domu jednym z naszych obrazów stanie się ono niepowtarzalne i unikalne.

Shopping Cart